Alergie skórne - wyprysk (diagnostyka-testy płatkowe)

W Poradniach specjalistycznych PRO MED mogą skorzystać Państwo z pomocy alergologa w Elblągu – prywatnie i bez czekania. Zapewniamy naszym klientom wsparcie specjalistów w zakresie realizacji testów alergologicznych – wykonujemy diagnostykę z wykorzystaniem popularnych testów płatkowych pozwalających na szybkie wyszukanie czynników wywołujących reakcję alergiczną.

Przeprowadzamy testy alergiczne na 34 alergeny, w tym również na metale takie jak nikiel, kobalt, chrom, molibden, ponadto na gumy oraz na składniki kosmetyków. Wykonujemy nałożenie i dwa odczyty z oceną.

W naszych Poradniach czekają na Państwa doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści gotowi do pomocy. Przeprowadzamy testy na alergie skórne zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Gdy chcą Państwo skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na dogodny termin wykonania badań.

PRO MED Poradnie specjalistyczne – alergolog – Elbląg – prywatnie, szybko i bez kolejek – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!

Alergie skórne - wyprysk (diagnostyka-testy płatkowe)

Wyprysk dla pacjentów wiąże się często z olbrzymim dyskomfortem w życiu codziennym.alergolog elbląg prywatnie
Popękania, rany, sączenie okolic zajętych chorobą to najczęstszy widoczny obraz zmian skórnych, którego podstawą może być wyprysk. Towarzyszy im ból i świad. Diagnostyka tych zmian daje szansę na znalezienie, a następnie wyeliminowanie czynnika sprawczego - a przez to minimalizowanie objawów choroby.
Prowadzimy diagnostykę wyprysku z użyciem najbardziej prawdopodobnych substancji sprawczych dla tego schorzenia przy wykorzystaniu standaryzowanych testów.