Nasz zespół

Krzysztof Stankiewicz

lek. Krzysztof Stankiewicz - specjalista otolaryngolog

Absolwent wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2001r. Od 2002r. pracuje w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.  Uzyskał tytuł specjalisty w 2009r. Uczestnik wielu kursów i konferencji naukowych w Polsce i za granicą- miedzy innymi European Rhinoplasty Course -Plastic & Maxillo-Facial Surgery Brussels 2017. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.  Prowadzi gabinet laryngologiczny od 2006 r.  Wykonuje prywatne zabiegi laryngologiczne -plastyki przegrody nosa i korekcje nosa zewnętrznego w Klinika Potocki w Braniewie (klinikapotocki.com). Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej.

 Marcin Siniarski

lek. Marcin Siniarski - specjalista otolaryngolog, specjalista laryngologii dziecięcej

Absolwent  Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2006r.  Pracując od 2007 roku w Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu uzyskał tytuł specjalisty w otolaryngologii w 2014 roku. W 2018 r uzkał tytuł specjalisty w laryngologii dziecięcej. Obecnie pracuje w Oddziale Laryngologicznym Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Wykonuje prywatne zabiegi laryngologiczne w Klinika Potocki w Braniewie (klinikapotocki.com).

Urszula Stankiewicz

lek. Urszula Stankiewicz - specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdansku z 2001r. W latach 2003-2008 odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2008r uzyskała tytuł specjalisty. W latach 2002-2013 pracowała na oddziale Dermatologii w szpitalu Wojewódzkim w Elblągu. Od 2006r prowadzi gabinet dematologiczny. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych w zakresie dermatologii, dermatologii estetycznej i alergologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z alergologii.

Magda Herbreder

Magda Herbreder -  koordynator , recepcjonistka

Absolwentka IV LO w Elblagu. Obecnie w trakcie studiów na wydziale pielęgniarstwa. 

 

Anna Staszkun - koordynator, recepcjonistka