Nasz zespół

lek. Urszula Stankiewicz -specjalista dermatolog-wenerolog

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdansku w 2001r. W 2003r rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie dermatologii i wenerologii w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. W 2008r. uzyskałam tytuł specjalisty. Od 2006r prowadzę gabinet dermatologii i dermatologii estetycznej.  Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z alergologii. Prywatnie jestem mamą Hani i Kuby.  Moje hobby to siłownia, rower i muzyka.

 

lek. Krzysztof Stankiewicz - specjalista otolaryngolog

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku w 2001r. Od 2002r. pracuję w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie odbywałem szkolenie specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty w 2009r. Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej.

 

lek. Marcin Siniarski - specjalista otolaryngolog

W latach 2000-2006 studiował na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracując od 2007 roku w Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu uzyskał tytuł specjalisty w otorynolaryngologii w 2014 roku. Obecnie w trakcie specjalizacji z otolaryngologii dziecięcej.

 

piel. Jadwiga Kmieć   

- pielegniarka dyplomowana, z wieloletnim stażem pracy.