Nasz zespół

Krzysztof Stankiewicz

lek. Krzysztof Stankiewicz - specjalista otolaryngologii, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2002-2019 pracował w w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie otolaryngologii w 2009r. W latach 2014-2019 odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej,uzyskując tytuł specjalisty w 2019r.  Uczestnik wielu kursów i konferencji naukowych w Polsce i za granicą - miedzy innymi European Rhinoplasty Course -Plastic & Maxillo-Facial Surgery Brussels 2017, szkoleń teoretycznych i praktycznych pod patronatem Rhinoplasty Society of Europe i The European Academy of Facial Plastic Surgery. Odbył staż praktyczny z chirurgii plastycznej nosa oraz zabiegów endoskopowych zatok w Klinice Otolaryngologii w Leuven (Belgia) pod opieką prof. Petera Hellings'a. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.  Prowadzi prywatny gabinet otolaryngologiczny oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Wykonuje operacyjne zabiegi laryngologiczne oraz chirurgiczno-szczękowe w tym plastyki przegrody nosa i korekcje nosa zewnętrznego. klinikapotocki.com  http://1dayclinic.pl. Od 2021 roku jest członkiem Rhinoplasty Society of Europe. )https://rhinoplastysociety.eu/

 
Urszula Stankiewicz

lek. Urszula Stankiewicz - specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdansku z 2001r. W latach 2003-2008 odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2008r uzyskała tytuł specjalisty. W latach 2002-2013 pracowała na oddziale Dermatologii w szpitalu Wojewódzkim w Elblągu. Od 2006r prowadzi gabinet dematologiczny. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych w zakresie dermatologii, dermatochirurgii , dermatologii estetycznej i alergologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Obecnie w trakcie specjalizacji z alergologii. 

 

 

 

 

 

 

 

lek. Piotr Gadaj-   specjalista neurochirurg

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2000r. W latach 2002-2005 praca i nauka w Klinice Neurochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.  Od  2006r  pracuje w   Oddziale Neurochirurgii,  Neurotraumatologii i Chirurgii Kręgosłupa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Członek Polskiego Ttowarzystwa Neurochirurgów oraz Polskiego Towarzystwa  Chirurgii  Kręgosłupa. Odbył liczne szkolenia doskonalące krajowe i zagraniczne.  Szczególnie interesuje się zastosowaniem technik  małoinwazyjnych w chirurgii  i  leczeniu bólu kręgosłupa  (dyskopatia- przepuklina jądra miażdzystego, rwa kulszowa, spondyloza-   zmiany  zwyrodnieniowe,    kręgozmyk-ześlizg).
 

 

 

Magda Herbreder

mgr Magda Herbreder - pielęgniarka, koordynator kliniki, recepcjonistka

Absolwentka IV LO w Elblagu. W latach 2016-2019 odbyła studia na Wydziale Pielęgniarstwa Elblaskiej  Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej. W 2019 r uzyskała tytuł licencjata pielęgniarstwa a w 2021 roku uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa na Wydziale Pielęgniarstwa EUH-E. Specjalizuje się w pielęgniarstwie chirurgicznym.